40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 188
zielone logo skarpa 200x200

Obsługa centrów logistycznych w zakresie pielęgnacji zieleni

Data publikacji:

28.02.2024

Szukasz partnera, który zadba o zieleń wokół Twojego centrum logistycznego? Pragniesz, by Twój teren prezentował się reprezentacyjnie i zachęcał klientów oraz partnerów biznesowych? Nie szukaj dalej! Firma SKARPA z Katowic oferuje kompleksową obsługę centrów logistycznych w zakresie pielęgnacji zieleni, włączając w to koszenie trawników reprezentacyjnych.

Nasza oferta obejmuje:

  1. Profesjonalne koszenie trawników: Niech Twój trawnik zawsze wygląda idealnie! Nasi doświadczeni pracownicy wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt, aby zapewnić perfekcyjny wygląd i zdrowie trawy.
  2. Regularna pielęgnacja: Zapomnij o troskach związanych z pielęgnacją zieleni. Nasz zespół zadba o regularne koszenie, nawadnianie, nawożenie i wszelkie inne czynności konieczne do utrzymania pięknego wyglądu terenu.
  3. Dostosowanie do potrzeb: Rozumiemy, że każde centrum logistyczne jest inne. Dlatego nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.
  4. Pełne wsparcie: Jesteśmy z Tobą na każdym kroku. Nasi eksperci służą profesjonalnym doradztwem i wsparciem technicznym, abyś zawsze był zadowolony z efektów naszej pracy.
  5. Zrównoważone podejście: Dbamy nie tylko o estetykę, ale także o środowisko. Nasze działania opierają się na zasadach zrównoważonego rozwoju, minimalizując negatywny wpływ na ekosystem.

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy nam zaufali . Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i zacząć współpracę!

SKARPA Anna Wąsik
Pustułek 6/4
40-668 Katowice
NIP 9542546059
REGON 386243278

Baza sprzętowa:
40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 188

SKARPA Anna Wąsik 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie HYBOX - Sztuka Wzornictwa Przemysłowego