40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 188
zielone logo skarpa 200x200

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą powstałą z zamiłowania do przyrody oraz jej przeobrażania i adaptacji do wymagań naszych klientów. Zajmujemy się szerokopojętą architekturą krajobrazu ze szczególnym uwzględnieniem konserwacji i pielęgnacji terenów zielonych.

Firma SKARPA powstała w 2020 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie lokalnego rynku w zakresie profesjonalnej pielęgnacji zieleni, ze szczególnym naciskiem na „profesjonalnej”. Nie uznajemy kompromisów zarówno w kwestii jakości usługi jak również jakości obsługi. Nazwa „SKARPA” ma dla nas bardzo konkretne znaczenie. Z jednej strony stanowi istotną część każdego krajobrazu stanowiącej przejście z jednego poziomu na inny, z drugiej zaś strony jest elementem umacniającym, dzięki któremu możemy czuć się pewnie i bezpiecznie. Tacy właśnie chcemy być dla naszych Klientów – solidni, kompetentni i budzący zaufanie.


ROK 2020
Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wykonywania drobnych prac porządkowych na ogrodach i posesjach prywatnych. W tym samym roku podjęliśmy decyzję o zakupie nowej profesjonalnej frezarki hydraulicznej do pni marki Vermeer.

ROK 2021
Jak to zwykle bywa, z czasem nasi zadowoleni Klienci prosili nas o wykonywanie innych zleceń jak pielęgnacja zieleni, przycinanie drzew i wykonywanie prac ziemnych. Wymagało to od nas kolejnych inwestycji w profesjonalny sprzęt, które zaowocowały dziś posiadaniem najlepszych urządzeń w swojej klasie. W naszej firmie zawsze stawialiśmy na najlepsze rozwiązania. Dzięki nim zarówno nam pracuje się lepiej i wydajniej, a nasi Klienci mają gwarancję realizacji usługi z zachowaniem należytej jakości. To również rok intensywnych zakupów profesjonalnych narzędzi marki Husqvarna.

ROK 2022
Pierwsze kontrakty na całoroczną obsługę firm w zakresie pielęgnacji zieleni oraz serwisu zimowego. Zakupiliśmy nowy profesjonalny nośnik narzędzi AVANT 755i.

Kwalifikacje

Lata praktyki spędzone przy pracy z drzewami, w ogrodach i na placach budów przyczyniły się do zbudowania umiejętności opartych o kompetencje. Posiadamy uprawnienia zarówno na obsługę ciężkiego sprzetu budowlanego jak i uprawnienia do realizacji prac wysokościowych. Decydując się na współpracę ze SKARPĄ jesteś w dobrych i bezpiecznych rękach, od początku do samego końca.

Sprzęt

Wysokie umiejętności to dopiero połowa sukcesu. Jakość sprzętu jest dla nas równie istotna. Dlatego też inwestujemy wyłącznie w nowy i najlepszy sprzęt w swojej klasie. Husqvarna, Vermeer, Avant, CAT to tylko niektóre marki, z których na codzień korzystamy.

Zasięg działania

Naszą domeną jest obsługa rynku lokalnego. Wycinkę drzew i frezowanie pni realizujemy głównie na terenie woj. śląskiego ze szczególnym uwzględnieniem Katowic, Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Bytomia, Zabrza, Rudy Śląskiej, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Czeladzi. W przypadku większych i bardziej kompleksowych realizacji wykonujemy powyższe usługi bez ograniczeń terytorialnych.

SKARPA Anna Wąsik
Pustułek 6/4
40-668 Katowice
NIP 9542546059
REGON 386243278

Baza sprzętowa:
40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 188

SKARPA Anna Wąsik 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie HYBOX - Sztuka Wzornictwa Przemysłowego