40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 188
zielone logo skarpa 200x200

Mycie i czyszczenie kostki brukowej

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie mycia i doczyszczania kostki brukowej w woj. śląskim z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń wysokociśnieniowych marki Karcher.

Niezależnie czy zabrudzenia Twojej kostki brukowej wynikają z oddziaływań atmosferycznych, zabrudzeń po olejach i smarach czy zwyczajnie z długotrwałych zaniedbań- SKARPA rozwiąże Twój problem szybko i sprawnie.

czyszczenie podjazdu garażu z zabrudzeń na nawierzchni

Oprócz mycia i czyszczenia nawierzchni zajmujemy się również ich konserwacją i impregnacją. Niezależnie czy potrzebujesz standardowej ochrony opartej o mineralne impregnaty wodne czy szukasz najwyższej jakości rozwiązań opartych o nanotechnologie jak powłoki polimerowe - dobrze trafiła(e)ś.

Czyścimy ciśnieniowo kostkę brukową w Katowicach i nie tylko

Usługi profesjonalnego czyszczenia i pielęgnacji kostki brukowej realizujemy głównie na terenie Katowic i na terenie woj. śląskiego. Niemniej jeśli masz dla nas duże zlecenie- nie ograniczamy się do lokalizacji. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz.

Przykład czyszczenia kostki brukowej z wykorzystaniem profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych z oferty firmy SKARPA z Katowic.

mycie kostki brukowej Karcherem
Przed i po myciu ciśnieniowym kostki brukowej. Usuwamy nie tylko zabrudzenia z powierzchni, ale również ze szczelin, w których zalegają grzyby, pleśń, mech i porosty.

SKARPA Anna Wąsik
Pustułek 6/4
40-668 Katowice
NIP 9542546059
REGON 386243278

Baza sprzętowa:
40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 188

SKARPA Anna Wąsik 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie HYBOX - Sztuka Wzornictwa Przemysłowego