40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 188
Skarpa Katowice logo

Mycie i czyszczenie kostki brukowej

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie mycia i doczyszczania kostki brukowej w woj. śląskim z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń wysokociśnieniowych marki Karcher.

Niezależnie czy zabrudzenia Twojej kostki brukowej wynikają z oddziaływań atmosferycznych, zabrudzeń po olejach i smarach czy zwyczajnie z długotrwałych zaniedbań- SKARPA rozwiąże Twój problem szybko i sprawnie.

czyszczenie podjazdu garażu z zabrudzeń na nawierzchni

Oprócz mycia i czyszczenia nawierzchni zajmujemy się również ich konserwacją i impregnacją. Niezależnie czy potrzebujesz standardowej ochrony opartej o mineralne impregnaty wodne czy szukasz najwyższej jakości rozwiązań opartych o nanotechnologie jak powłoki polimerowe - dobrze trafiła(e)ś.

Czyścimy ciśnieniowo kostkę brukową w Katowicach i nie tylko

Usługi profesjonalnego czyszczenia i pielęgnacji kostki brukowej realizujemy głównie na terenie Katowic i na terenie woj. śląskiego. Niemniej jeśli masz dla nas duże zlecenie- nie ograniczamy się do lokalizacji. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz.

Przykład czyszczenia kostki brukowej z wykorzystaniem profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych z oferty firmy SKARPA z Katowic.

mycie kostki brukowej Karcherem
Przed i po myciu ciśnieniowym kostki brukowej. Usuwamy nie tylko zabrudzenia z powierzchni, ale również ze szczelin, w których zalegają grzyby, pleśń, mech i porosty.
Naszą domeną jest obsługa rynku lokalnego.
Wycinkę drzew i frezowanie pni realizujemy głównie na terenie woj. śląskiego ze szczególnym uwzględnieniem Katowic, Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Bytomia, Zabrza, Rudy Śląskiej, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Czeladzi. W przypadku większych i bardziej kompleksowych realizacji wykonujemy powyższe usługi bez ograniczeń terytorialnych.

SKARPA Anna Wąsik
Pustułek 6/4
40-668 Katowice
NIP 9542546059
REGON 386243278

Baza sprzętowa:
40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 188

SKARPA Anna Wąsik 2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone.