40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 188
Skarpa Katowice logo

Nawadnianie ogrodów i trawników

Systemy automatycznego nawadniania stają się coraz bardziej popularne z uwagi na bezproblemową obsługę oraz przystępność cenową. Dodatkowo dobrze zaprojektowany system nawadniania szybko się zwróci poprzez oszczędność w zużyciu wody o nawet 50%. Utrzymanie bujnej i zdrowej roślinności nigdy nie było tak proste!

zraszanie trawnika
Automatyczny system nawadniania z oferty firmy SKARPA z Katowic

W dzisiejszym zagonionym świecie kiedy wszyscy narzekają na brak czasu każdy stara się go pożytkować na sprawy niezbędne, często kosztem czasu na wypoczynek. Nikt jak właściciele ogrodów nie wie jak cenna jest każda chwila w sezonie na zasłużony odpoczynek. Dlatego też warto zastanowić się nad mądrze zaprojektowanym systemem automatycznego nawodnienia, który finalnie zaoszczędzi nasz czas, pieniądze i nerwy na codzienne podlewanie ogrodu. Efekt to piękny ogród i trawnik przy minimum wysiłku.

Przy okazji warto dodać, aby inwestować w sprawdzone systemy nawadniania takiej jak Hunter lub Rain Bird.

Jeśli jesteś z Katowic skontaktuj się z nami już dziś i umów się na bezpłatne spotkanie w celu otrzymania konkurencyjnej oferty. Możesz zadzwonić pod numer 663 363 360 lub napisać na adres info@skarpa.katowice.pl

Naszą domeną jest obsługa rynku lokalnego.
Wycinkę drzew i frezowanie pni realizujemy głównie na terenie woj. śląskiego ze szczególnym uwzględnieniem Katowic, Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Bytomia, Zabrza, Rudy Śląskiej, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Czeladzi. W przypadku większych i bardziej kompleksowych realizacji wykonujemy powyższe usługi bez ograniczeń terytorialnych.

SKARPA Anna Wąsik
Pustułek 6/4
40-668 Katowice
NIP 9542546059
REGON 386243278

Baza sprzętowa:
40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 188

SKARPA Anna Wąsik 2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone.