40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 188
zielone logo skarpa 200x200

Sprzątanie ogrodów

Data publikacji:

11.05.2021

Data aktualizacji: 19.04.2022

Kupiłeś zaniedbaną lub zapuszczoną działkę? A może planujesz budowę domu a Twój teren wymaga uprzątnięcia z zalegających gałęzi, konarów, powalonych drzew lub zwyczajnie niepotrzebnych rzeczy? Czy może zwyczajnie nie masz czasu lub ochoty na zajmowanie się tym czasochłonnym zadaniem? Jeśli tak to dobry moment, aby wezwać profesjonalną firmę, która upora się ze sprzątaniem ogrodu w szybki i skuteczny sposób.

Porządkowanie ogrodu to zajęcie wymagające nie tylko czasu ale również odpowiednich narzędzi. O ile drobne gałęzie można uprzątnąć we własnym zakresie, o tyle posprzątanie z korzeni czy wywóz i utylizacja śmieci może nastręczyć sporych problemów. Grabie i kosz na śmieci zdecydowanie nie wystarczą. Fachowcy, których zaangażujemy powinni być wyposażeni nie tylko w kompetentną załogę, ale również frezarkę do pni, kontener na odpady oraz samochód dostawczy do wywozu odpadu.

Firma SKARPA zajmuje się kompleksowymi usługami sprzątania ogrodów na terenie województwa śląskiego, w miastach jak Katowice, Chorzów, Siemianowice, Mysłowice, Sosnowiec. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i zasobami ludzkimi do realizacji prac w sposób kompleksowy. Nie tylko posprzątamy ogród, ale również nawieziemy ziemię, nasadzimy rośliny i drzewa oraz zadbamy o pielęgnację.

posprzątany ogród z zalegających drzew i pni
Konary, pnie i gałęzie zalegające po wycince drzew na działce.

SKARPA Anna Wąsik
Pustułek 6/4
40-668 Katowice
NIP 9542546059
REGON 386243278

Baza sprzętowa:
40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 188

SKARPA Anna Wąsik 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie HYBOX - Sztuka Wzornictwa Przemysłowego