40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 188
zielone logo skarpa 200x200

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty wycinki drzew?

Data publikacji:

01.08.2021

Data aktualizacji: 19.02.2023

Szukasz profesjonalnej firmy ze Śląska zajmującej się kompleksową obsługą w zakresie wycinki drzew, ich pielęgnacji, usuwania korzeni, frezowania pni? Dobrze trafiłeś w SKARPA Katowice wiemy jak to robić.

Drzewa to cud natury. Nie tylko stanowią kluczowy element krajobrazu, ale również zapewniają nam tlen. Musimy więc dbać o nie jak o najwyższe dobro, które podobnie jak człowiek dla zachowania zdrowia potrzebuje opieki, ochrony a czasami zabiegów estetycznych i chirurgicznych. I tak jak w życiu powierzamy swoje zdrowie najlepszym specjalistom, do których mamy zaufanie, analogicznie wycinkę i pielęgnację drzew powinniśmy powierzyć komuś, kto nie tylko ma wiedzę o drzewach ale również doświadczenie potwierdzone wieloma wykonanymi zleceniami.

pilarz po wycince spróchniałego drzewa
Tak wygląda profesjonalnie wyposażony pilarz w firmie SKARPA z Katowic.

Najlepiej zatrudniać lokalne firmy blisko siebie. Jeśli mieszkasz w Katowicach, Chorzowie, Siemianowicach, Mysłowicach, Sosnowcu czy Dąbrowie Górniczej - skontaktuj się z nami - z firmą SKARPA z Katowic. Dzięki temu masz pewność, że kontakt będzie szybki, wizja lokalna przed wycinką zostanie zrealizowana w cenie usługi, a koszty wycinki czy pielęgnacji drzew ograniczone do minimum z uwagi na brak wysokich kosztów mobilizacji i demobilizacji sprzętu i personelu.

drwal wycinający drzewa w lesie
Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną wizję lokalną w celu otrzymania wyceny wycinki drzewa.

Dobrą firmę od wycinki drzew poznasz po tym, że przed wykonaniem usługi taka firma zawsze poprzedzi wykonaniem tzw. wizji lokalnej czyli krótko mówiąc od przyjazdu i obejrzenia drzewa na żywo jeszcze przed wyceną prac.

Drobne szczegóły takie jak praca w pobliżu linii energetycznej, korzeń w granicy działki, pochylone drzewo lub spróchniałe drzewo - mogą przysporzyć wiele problemów zagrażających zdrowiu, życiu i stratom materialnym wynikającym z obsługi zlecenia przez przypadkową firmę bez referencji.

usuwanie pnia za pomocą frezarki
Tak wygląda frezowanie pnia po wycince drzewa w SKARPA Katowice.

I pamiętaj: zawsze żądaj potwierdzenia wykonania usługi w formie faktury lub paragonu. Jest wiele firm na rynku, które działają nie tylko bez kompetencji ale również nielegalnie. Nie chcesz chyba być w skórze klienta, który po źle wykonanej usłudze będzie szukał wiatru w polu. Nie ryzykuj, nie warto.

pilarze przed wycinką drzewa
Pilarze przed wycinką drzewa

Zakres oferowanych usług przez SKARPA Katowice:

SKARPA Anna Wąsik
Pustułek 6/4
40-668 Katowice
NIP 9542546059
REGON 386243278

Baza sprzętowa:
40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 188

SKARPA Anna Wąsik 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie HYBOX - Sztuka Wzornictwa Przemysłowego